Hemen Sipariş b
Anasayfa Ürün İçeriği Ürün Kullanımı Biz Arayalım Sipariş

Çilek Maskesi Nerelerde ve Nasıl Kullanılır.
Peki 5 Etkili Çözüm Nedir?
1 Temizleme Etkisi
Doğal tonik olarak makyaj temizleme ve yüz yıkama için kullanılabilirsiniz. 
Cildinize uygulayınız ve ılık su ile durulayınız. Günlük olarak kullanınız.
2 Peeling Etkisi
Cilt masajı amaçlı kullanabilirsiniz. 
Parmak uçlarınız ile masaj yaparak ürünü uygulayıp ılık su ile durulayabilirsiniz. Günlük olarak kullanınız.
3 Maskesinin Etkisi?
Cilt maskesi olarak kullanabilirsiniz. 
Uygulama yapılmadan önce cildinizi ılık su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze yoğun bir şekilde uygulayınız. 20-30 dakika bekleyiniz. Kuruduğundan emin olduktan sonra ılık suyla yıkayınız. Haftada 2-3 kez kullanınız.
4 Akne siyah nokta ve Kitle Etkisi
Yatmadan önce cildinizi ılık su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Ürünü sadece problemli bölgeye uygulayınız. Sabah yıkayınız. Şişkin akne, siyah nokta ve kitle görünümünü en aza indirger.
5 Akne siyah nokta ve Kitle Etkisi
Uygulama yapılmadan önce cildinizi ılık su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Kırışıklık ve ince çizgilerin bulunduğun bölgeye ince tabaka halinde masaj yaparak uygulayınız. 20-30 dakika bekleyiniz. Kuruduğundan emin olduktan sonra ılık su ile yıkayınız.

Oysa bir çok ünlü mankenin ve artistinde şiddetle tavsiye etmiş oldukları çilek maskesi bu zamana kadar görülmüş olan cilt problemlerine doğrudan etki ederek sivilce, akne, sebum dengesinin sağlanması, cilt kurulukları, cildin temizlenmesi, peeling ve maske etkisi ile sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Tamamen doğal bileşenlere ait formülizasyonu sayesinde cilde en ufak bir alerji ve yan etki göstermemektedir. 5 farklı etkiyi bir arada bulundurun ve 5 etkili çözümüyle çilek maskesi 150 ml ve 50 ml çanta boyu ile birlikte set halde satışa sunulmuştur.

Çilek Maskesi Sayfası
 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Gizlilik ve Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler   Okudum Onayladım. Gizlilik Sözleşmesi İçin Tıklayınız.