Hemen Sipariş b
Anasayfa Ürün İçeriği Ürün Kullanımı Biz Arayalım Sipariş

ÇİLEK MASKESİ NEDİR?
Çilek Maskesi

Son dönemde en popüler cilt yenileme ürünü olan Strawberry Mask Çilek Maskesi bir çok ünlü tarafından kullanılmaktadır. Yüzdeki kırışıklılkarı, sivilce ve sebep olduğu olumsuz etkilerin giderilmesinde kullanabileceğiniz bir yüz maskesidir.

Uygulama yapacağınız sadece beş-altı seans uygulayabilirsiniz. Fakat deformasyonun çok ve ağır olduğu durumlarda ise seans sayısı arttırılabilmektedir.İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen Strawberry Mask yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiriniz oluyor. Peeling etkisini de barından Strawberry Mask derideki ölü hücreleri atmak için etkilidir. Strawberry Mask hava ve mevsimsel değişiklikten kaynaklanan zararlı etkilerin sebep olduğu nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklık gibi sorunlar yok ediyor. Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğindi tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor.


ÇİLEK MASKESİNİN ETKİLERİ?
Akne ve sivilceleri yok eder.
Doğal tonik görevi görür.
Cildi ölü hücrelerden arındırır ve temizler.
Çil, güneş ve cilt lekelerini yok eder.
Cildin yağ ve nem dengesini düzenler.
Cilt kuruluğunu ve pullanmayı engeller.
Cilt parlamalarını giderir.
Yaşlanma etkilerini geciktirir.
Kadifemsi yumuşaklıkta bir cilde kavuşmanızı sağlar.
Cilt kızarıklarını giderir.
Cilt bozukluklarının boyutunu azaltır.
İçeriğinde ki nane özü ile tüylenmeyi azaltır.
Kırışıklık ve cilt sarkmalarını engeller.
Cilde gerginlik kazandırır.
Anti oksidan görevi görür.
Cilt çukurlarını azaltır.
Cilt deformasyonalarını giderir.
ÇİLEK MASKESİNİN FORMÜLÜ

Yeni dönemin en popüler ve etkili cilt bakımı ürünleri arasında birinci sırada yer almakta olan Strawberry Maske, formülünde yer alan bitkisel özler ile cildinizin için gerekli olan tüm materyalleri tek bir ürün ile size sunuyor. Ve kısa süre içersinde hayalinizin de ötesinde bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.
Bu zamanda bir çok ünlü isim tarafından da kullanılan ve olumlu sonuç alınan bu ürün artık sizlerinde kullanabilmeniz için satışa sunulmuştur. Ürünün içeriğini inceleyecek olursak;

Çilek Ekstratı, Çilek Tohumu , Nane Ekstratı, Green Tea Extract, Tea Tree Oil , Rose Oil, Menthol

Bu gibi daha birçok cilt için faydalı ürünün özleri, Çilek Maskesi içeriği bünyesinde yer almaktadır ve cildiniz için gerekli tüm her şeyi size sunmaktadır.


Uyarı!

İçeriğinde ki nane kürü sebebiyle uygulamaya başladıktan sonra ilk 3 dakika ciltte yanma, gözlerde yaşarma yapabilir. Normal bir süreçtir. Maskenin kuruma sürecinde gözlerinizi kapalı tutabilirsiniz. 

Oysa bir çok ünlü mankenin ve artistinde şiddetle tavsiye etmiş oldukları çilek maskesi bu zamana kadar görülmüş olan cilt problemlerine doğrudan etki ederek sivilce, akne, sebum dengesinin sağlanması, cilt kurulukları, cildin temizlenmesi, peeling ve maske etkisi ile sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Tamamen doğal bileşenlere ait formülizasyonu sayesinde cilde en ufak bir alerji ve yan etki göstermemektedir. 5 farklı etkiyi bir arada bulundurun ve 5 etkili çözümüyle çilek maskesi 150 ml ve 50 ml çanta boyu ile birlikte set halde satışa sunulmuştur.

Çilek Maskesi Sayfası
 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Gizlilik ve Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler   Okudum Onayladım. Gizlilik Sözleşmesi İçin Tıklayınız.